Monika-J

Romantycznie - sesja narzeczeńska + Nowy wygląd bloga!

Cześć :)
Nawet nie wiecie jak mi miło, gdy widzę liczbę odwiedzin. Ponad 2000 !!! :):):) Jak dojdzie do 3000 to naszykuję jakieś małe rozdanie. A może troszkę wcześniej ? :) Chcecie???

Weekend spędziłam leniuchując. Taaaak... Kubek kakao, słoneczko.. jeszcze nikomu nie zaszkodziło :):)

Do wyprowadzki zostały jeszcze 33 dni !! A pamiętam jak było 60 parę.

Dziś mamy 28 maj a to oznacza, że do ślubu równiutkie 2 miesiące!! <3

A skoro już o ślubie mowa... Pisałam Wam kiedyś jakiego mmy fotografa. Gwoli przypomnienia www.uwiecznieni.pl . To moi znajomi jeszcze z czasów jak udzielałam się na maxmodels, chodziłam na sesje zdjęciowe, a oni akurat organizowali casting na modelkę do firmy odzieżowej :) I tak się poznało kilku fajnych fotografów. Beata i Wojtek naprawdę wiedzą co robią, są mega profesjonalistami :) A głowy pełne pomysłów.


W cenie pakietu ślubnego była sesja Narzeczeńska i tą sesję właśnie chcę Wam przedstawić :) Robiona była w moim rodzinnym mieście nad stawem oraz w okolicach nowo wybudowanego Miasteczka Westernowego :)
Z sesji mieliśmy wybrać jakieś 10 zdjęć ale wyszło 25 dobrych :P Tacy jesteśmy fotogeniczni hihi Wrzucam 12 zdjęć bo narazie tyle dostaliśmy. Podkreślam, że jeszcze nie są wyretuszowane.

Mam nadzieję, że sesja Wam się spodoba :)
 

Jak zapewne zauwayżyliście blog zyskał nowy wygląd. Marzyły mi się jasne kolory :) Mięta i róż to jest to !!! Mam nadzieję, że się podoba. Niestety nie znam się na języku html a jeszcze parę rzeczy bym pozmieniała. Ale i tak jest lepiej niż było :) Przydałby się jeszcze jakiś ładny graficzny nagłówek ale tak jak mówię, nie mam zdolności informatycznych :)

Do następnego napisania!
Buziaki :*

Udostępnij ten post