Monika-J

Małe hand made :)

Hej:)
Wiem, że dziś miał być post modowy o moich zakupach, niestety jak zwykle zaczął się "pracowity" tydzień pod znakiem przygotowań do ślubu. Za to mam dla Was coś innego wzamian.
Kupiłam kiedyś kieliszki do tłuczenia. Jak wiadomo po toaście młodzi tłuką swoje kieliszki a potem Młody zamiata szkło ;] Są piękne, pomarańczowe (kolory przewodnie ślubu to ecru-pomarańcz) i przyznam, że nawet za piękne aby służyły nam tylko kilka minut. Dlatego postanowiłam z mamą zrobić nowe :) i to za niską cenę!!! Poprzednie kieliszki kosztowały prawie 40zł !!



Nowe kieliszki powstały ze zwykłych mniejszych kieliszków. Sztuka to jedyne 1,99zł! :) Do tego tasiemka zawiązana naokoło i do niej przymocowany kotylion (docelowo przeznaczony jako przypinka dla gości). Efekt moim zdaniem oszałamiający! :)
Oto one:



Kolejne elementy jakie zrobiłyśmy to kokardy do ustrojenia klatki schodowej. Jedna kokarda w sklepie to koszt ok 3,50zł za sztukę. My kupiłyśmy organzę na metry, pakę różyczek, 2 gałązki listków. Wystarczyło zrobić kokardę z organzy, przykleić różę i listek klejem z pistoletu i voila!!!!



Co sądzicie o naszych wypocinach? :)

Udostępnij ten post