Monika-J

Skóra, fura i komóra!


Hej :)
Na skórę i komórę może jeszcze za wcześnie ale na furę nie! Laurka musi mieć się czym wozić :)
Wózek jaki dla niej wybraliśmy to Bebetto Murano.
Kolor właśnie taki jak na zdjęciu - fioletowy. Na żywo kolor jeszcze ładniej się prezentuje :)
Na początku miałam wypatrzony inny ale nasłuchałam się jak to w zimie ciężko prowadzić wózek ze skrętnymi, małymi przednimi kołami. Sama też miałam okazję i było ciężko, zwłaszcza na nierównym chodniku. U mnie niestety chodniki pozostawiają wiele do życzenia i muszę mieć wózek maxymalnie stabilny bo inaczej będzie źle. Wybór padł więc na wózek, który wszystkie koła ma takiej samej wielkości i nie są skrętne :) Świetnie się prowadzi, jest lekki i ma fajne zawieszenie hihih Wózek jest z tych wielofunkcyjnych, czyli można z niego zrobić spacerówkę. Do tego jest jeszcze fotelik samochodowy. Co dla mnie baaaaardzo ważne - wózek na przekładaną rączkę. Teraz praktycznie żaden wózek nie ma tej funkcji. Można jedynie przepiąć sobie gondolę w innym kierunku bądź spacerówkę.. no ale już widzę jak w jednej ręce mam dziecko a drugą przekładam sobie gondolę (bo skurat śnieży w tą stronę bądź świeci słońce) ...

To może słówko producenta:
  • Wózek dziecięcy - konstrukcja z możliwością montowania zamiennie gondoli, siedziska lub fotelika samochodowego. Przekładana prowadnica wózka.
  • Produkt Serii 8in1 -wózek wyposażony w siedzisko, które może być wykorzystywane jako krzesełko, kołyska lub bujak.
  • Wersja głęboka wózka przeznaczona dla dzieci od 1 do 6 miesiąca życia (maksymalna masa 9 kg), wersja spacerowa od 1 miesiąca do 3 lat (maksymalna masa 15 kg).
Już nie mogę się doczekać kiedy go dostaniemy :):):) Ale to chyba dopiero w październiku bądź w listopadzie ;)

I jak? Podoba się?
A Wy na co zwracacie uwagę kupując wózek dla dziecka?Udostępnij ten post