Monika-J

Prezent urodzinowy

Hej :)
Chciałabym Wam napisać o jednym z prezentów jakie dostałam na urodziny. Jest nim czytnik e-booków !!! :)
Rodzice mi go podarowali. Bardzo lubię czytać, a teraz polubię to jeszcze bardziej :) Taki czytnik ma same zalety. Ostatnią jaką dostrzegłam (oprócz tych oczywistych) to taka, że mogę czytać do późna, nie przeszkadzając przy tym w spaniu mężowi, bo nie potrzebuję lampki ;) A czytnik ma regulowaną jasność ekranu.

Słowo producenta:

Prestigio Nobile PER3274B to propozycja wygodnego i praktycznego czytnika sygnowanego marką Prestigio. Dotykowy ekran urządzenia zapewnia jego prostą i szybką nawigację, a przejrzyste menu pozwala w łatwy, intuicyjny sposób zarządzać funkcjami czytnika. PER3274B oprócz standardowej opcji odczytywania plików tekstowych, posiada także funkcje multimedialne, takie jak wbudowane odtwarzacze audio i wideo oraz radio. W każdej chwili można zrobić sobie przerwę w lekturze i rozerwać się, słuchając muzyki lub oglądając film.

Czytnik pozwala także na przechowywanie zdjęć, a siedmiocalowy, kolorowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 zapewnia dobrą jakość wyświetlanych fotografii, filmów oraz e-booków. Ponadto PER3274B umożliwia regulację jasności wyświetlacza, co ma niebagatelne znaczenie podczas długich godzin spędzanych na lekturze oraz czytaniu przy słabym oświetleniu. Dodatkowo posiada on opcję sporządzania notatek, której do tej pory brakowało w wielu tego typu urządzeniach. PER3274B ma 4GB wbudowanej pamięci, a w razie potrzeby istnieje możliwość zainstalowania karty pamięci SD do 32GB, co pozwala na przechowywanie znacznej ilości plików muzycznych i wideo, zdjęć oraz e-booków.

Urządzenie Prestigio jest także wygodne do transportu i przenoszenia dzięki poręcznym wymiarom - 197,5 x 127 x 10,2 mm oraz niewielkiej wadze – 308 g. Czytnik PER3274B to wygodne urządzenie, które można zabrać ze sobą wszędzie, ciesząc się komfortem podczas lektury oraz całą gamą funkcji multimedialnych.

W zestawie była dołączona płyta DVD z e-bookami. Mam nadzieję, że znajdę tam coś dla siebie i rozpocznę na dobre przygodę z tym cacuszkiem ;)
A Wy macie takie urządzenia? A może planujecie zakup?
Ten, który mam ja mogę polecić w 100% !!! 


Udostępnij ten post