Monika-J

U kosmetyczki

 Cześć :)
Po wczorajszej wizycie nareszcie wyglądam jak człowiek - brewki zrobione :) Henna czarnobrązowa i regulacja :)

Pytałam o moje rozstępy - te na brzuchu bo są bardzo głębokie... Niestety czeka mnie minimum 10 zabiegów mikrodermabrazji raz w tygodniu. No nic, trzeba zainwestować w siebie :) Na pierwszy umówiona jestem 8 marca.

Pani Magda nie mydliła mi oczu i powiedziała wprost, że te rozstępy nigdy nie znikną ale zabiegi mogą je spłycić i sprawić, że będą mniej widoczne.... No to chociaż tyle. I zaleciła nie chudnąć zbyt ostro, gdyż to jeszcze bardziej te rozstępy pogłębi i na brzuchu zostanie już flaczek, który raczej będzie miał marne szanse zniknąć.... Także chyba jednak dobrze, że waga mi jeszcze nie spadła.

Co do mojej cery, która się bardzo wysuszyła - Pani Magda dała mi próbki kremu Clarena Hydro Hyaluronic. Po pierwszym użyciu stwierdzam, że ten właśnie krem będzie dla mnie idealny :)
Na KWC też ma bardzo dobre opinie. Gdy już go sobie kupię, napiszę dla Was recenzję.

Opis producenta:


Hydro Hyaluronic Cream
Krem nawilżający z kwasem hialuronowym
Krem z nową, pozbawioną parabenów, silikonów i olei mineralnych formułą, na bazie kompleksu PENTAVITIN® efektywnie zwiększającego nawilżenie skóry. Połączenie kwasu hialuronowego z ekstraktami białej herbaty i alg, niweluje dyskomfort suchej cery, działa antyoksydacyjnie skutecznie zapobiegając starzeniu się skóry. Polecany do profesjonalnej pielęgnacji cery wymagającej natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia.

POJEMNOŚĆ: 50 ml

CENA DETALICZNA: 78,-

Udostępnij ten post