Monika-J

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską

Cześć :)
Zaglądając na Fan Page Ewy Chodakowskiej dowiedziałam się, że wydaje ona książkę. Oczywiście nie mogłam się oprzeć i musiałam zajrzeć na empik.com. Książka jest już w przedsprzedaży a jej premiera będzie 3 kwietnia 2013r. Dzieło Ewy zostało już okrzyknięte bestsellerem !!!Jako, że 2 razy w tygodniu chodzę na fitness a inne dni świecą pustkami postanowiłam wracać do formy za pomocą treningu Ewy. Póki co wezmę się za codzienny skalpel :)

Gdy tylko nadejdzie kwiecień i książka Ewy już wpadnie w moje ręce to już nie będzie żartów...
30 dni, 30 treningów, 30 motywacji, 30 przepisów... :) Nie mogę się doczekać !!!

A teraz parę słów o książce (zaczerpniętych z empik.com)


"Pierwsza książka Ewy Chodakowskiej, najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej, znanej z programu „Pytanie na śniadanie” TVP2, gdzie występuje jako „Trenerka całej Polski”.  Jej unikalna metoda treningowa zrewolucjonizowała kobiecy fitness,  a  programy ćwiczeń wydane na płytach DVD w magazynie SHAPE, okazały się bestsellerami. W rok zdobyła ponad 150 tysięcy fanów na Facebooku, rejestrując 1,5 mln wizyt tygodniowo.  Osoby ćwiczące wraz z nią, przechodzą szybką i niewiarygodną metamorfozę. Zaraża optymizmem i pasją oraz pomaga zmienić życie setkom tysięcy kobiet. Za ich namową powstała książka, w której Ewa Chodakowska prezentuje nie tylko instrukcje dotyczące treningów, ale także dzieli się motywacją oraz wiedzą i własnymi doświadczeniami na temat diety oraz stylu życia.
Książka wyraża holistyczną filozofię Ewy Chodakowskiej opartą na założeniu, że aktywność fizyczna i jej pozytywne rezultaty przyczyniają się do rozwoju duchowego, emocjonalnego oraz umysłowego . Do współtworzenia książki Ewa zaprosiła swojego partnera życiowego Lefterisa Kavoukisa, jednego z najbardziej znanych i cenionych trenerów personalnych w Grecji.
Książka zawiera kompleksowy program miesięcznej metamorfozy z podziałem na poszczególne dni: 30 dni, 30 treningów po 30 minut, 30 jadłospisów. W książce znajduje się motywacja na każdy dzień, praktyczne porady dietetyczne i wskazówki treningowe oraz zdjęcia trenerki prezentującej wszystkie ćwiczenia opatrzone szczegółowym opisem."

Udostępnij ten post