Monika-J

Hello Kitty

Cześć :)

Oj, ale mnie nie było długo .... Przyznam, że przykro mi z tego powodu, ale prawie cały swój czas poświęciłam Oriflame. Wczoraj zapukał kurier i przywiózł mi wizytówki :):):) Zaprojektowałam je na stronie Voogo. Jestem bardzo, bardzo zadowolona :) Za 100 sztuk obustronnie zadrukowanych wizytówek zapłaciłam 16zł z przesyłką. A dziś o 14.00 organizuję pokaz kosmetyczny :)

Ale nie o tym miał być post ;)W sklepie Loompex kupiłam Laurce bluzkę z Hello Kitty. Mam hopla na punkcie tego słodkiego kotka. Póki Laura nie ma jeszcze upodobań to czasem kupuję jej ubrania właśnie z HK ;P
Ja dla siebie zakupiłam balerinki, jednak okazały się niestety za małe, więc Wam nie pokażę bo nawet zdjęć nie zrobiłam. Były śliczne - srebrne z kokardką, a po bokach miały cekiny.

A oto Laurka ;)

Na zdjęciach pewnie zauważyliście skarpetki udające buciki :) Bardzo fajna rzecz! Buty Laura ma kupione ale są jeszcze troszeczkę za duże i te skarpetki świetnie je zastępują.
Kupione w "chińczyku" 3 pary za 5zł :) Podobne kupiłam w Auchanie tyle, że jedna para kosztowała 5 zł a wykonanie identyczne...


Szykuję dla Was kolejne posty :) Tematy dziecięce ! :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post