Monika-J

Power Woman

Cześć ;)
 Jako, że w poniedziałek składam ostatnie zamówienie, przychodzę do Was z promocją ;)

Tylko do poniedziałku możecie zamówić dwie wody toaletowe Power Woman za jedyne 80zł.
 Koszt jednej to 69.90

Oczywiście wysyłka GRATIS ;)Wystarczy wyrazić chęć zakupu w komentarzu. Zostaw proszę meila abym mogła się skontaktować w celu wysyłki.

Power Woman jest wodą toaletową sygnowaną przez aktorkę Annę Muchę.

"Ambicja, pasja i charyzma, to Twój styl we wszystkim, co robisz. Łącząca nuty imbiru, róży i paczuli, woda toaletowa `Power Woman `idealnie współgra z charakterem kobiety, która mierzy wysoko i wie dokładnie, czego chce.

Nuty zapachowe: imbir, róża, paczula"
Opinia jednej z wizażanek w KWC
"Trzeba przyznać Oriflame, że się starają. Stworzyli zapach idealny dla pewnych siebie dziewcząt, słodki, a jednocześnie z pazurem. To zapach wesoły. na każdą porę roku, w którym prym wiedzie paczula i róża. Zapach nie zmienia się z czasem, jest raczej stały, ale bardzo przyjemny. Na pewno można określić go mianem zdecydowanego, frywolnego.

Ma jednocześnie w sobie coś uniwersalnego, bo czuję się w nim dobrze zarówno ja, jak i moja mama.

Ambasadorka Ania Mucha to moim zdaniem strzał w 10. Idealnie pasuje do tego zapachu, choć wiadomo, że każdy na swoje sympatie i antypatie.

Zapach zamknięty w prześlicznym czarno-szaro-srebrnym flakonie (w zależności od kąta padania światła). Flakon zgrabny, w sam raz do torebki, świetnie leży w dłoni. Wyglądem przypomina pionek szachowy.

Ogromnym plusem tej kompozycji jest trwałość, jak na EDT jest naprawdę powalająca - około 8 godzin.

Ja jestem niesamowicie zaskoczona i uradowana tym zapachem, to chyba najciekawsza kompozycja zapachowa z katalogów, zaryzykowałabym nawet, że najlepsza wśród wód średniopółkowych.

Wart swojej ceny, polecam."

Udostępnij ten post