Monika-J

Kamerka

Cześć :)
17 lipca mam poprowadzić część konferencji online Oriflame na temat SPA dłonie. Pomyślałam, że to dobry pretekst do kupienia nowej kamerki. Ta wbudowana w laptopa w ogóle mnie nie satysfakcjonuje.


Przeglądałam sporo opinii i wybór padł na kamerkę Logitech C270 HD.
Zależało mi przede wszystkim na dobrym obrazie i czystym dźwięku. Ta kamerka spełnia warunki w 100% !! :) Absolutnie się w niej zakochałam. Na dodatek ma bardzo ładny wygląd. Były zwykłe szare, ale ja wybrałam taką ze wzorkiem.

 
W rzeczywistości wygląda identycznie (na szczęście). Mocowanie nie do końca przypadło mi do gustu, ale ostatecznie jakoś się trzyma ramy. Wystarczy za bardzo nie ruszać komputerem. Jakość obrazu? Jakby porównać tę z kamerki wbudowanej z Logitech'em no to.... różnica jest kolosalna. Nie mogę się doczekać, aż poprowadzę za jej pomocą konferencję i wtedy w 100% ją przetestuję.
Chcę też uaktywnić kanał na YouTube typowo związany z moją pracą w Oriflame. 
A co myślicie o dodawaniu co jakiś czas filmików na bloga? Podoba Wam się taki pomysł? Oczywiście o tematyce, którą tu możecie znaleźć ;)
Zostawiam Was z tym pytaniem na weekend, ponieważ wyjeżdżam. Pojawię się w poniedziałek z dużą dawką zdjęć z weekendu :)

Udostępnij ten post