Monika-J

Przegląd grudnia 2013 + Nowy Rok

Cześć :) 
Jak super nie mieć kaca 1 stycznia hahaha. Nowy rok przyszedł a z nim nowe możliwości, nowe wydarzenia. Mam nadzieję, że ten będzie lepszy od poprzedniego. Wczoraj czytałam horoskop dla mojego znaku zodiaku.


Wszystko się zgadzało, jeśli chodzi o mój charakter, wygląd. Opisali też wg kart tarota co przyniesie nam ten rok. Większość z tego może być trafnie "wywróżone", na przykład awans męża lub też koniec kłopotów finansowych. Do tego właśnie dążymy :) Ostatnie zdanie horoskopu jednak przygniotło mnie totalnie - jakaś karta wskazuje na szczęśliwe powiększenie rodziny w 2014 roku hahaha Mam nadzieję, że te horoskopy jednak kłamią :) Nie jestem jeszcze gotowa na kolejne dziecko. O nie! Laura w zupełności wystarczy.
Niby nie wierzę w żadne przepowiednie, horoskopy, ale zawsze przejdzie mi przez myśl, że może akurat ten, który czytam się sprawdzi.
Wam też życzę, by nowy rok przyniósł same pozytywne zdarzenia. Jeśli jednak przyniesie kilka negatywnych, życzę, by takie zdarzenia nie zabiły, a wzmocniły!
Ah.. i dużo zdrowia! Mówię to Wam ja - zasmarkana i zakaszlana Monika.

A oto małe podsumowanie grudnia :) Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć na moim Instagramie TUTAJ


Udostępnij ten post