Monika-J

Pstrykamy !!!

Cześć :)
Jak dobrze, że żyję w takich, a nie innych czasach. W dobie internetu, szeroko rozwiniętej elektroniki komunikacja z rodziną i znajomymi jest tak prosta, jak nigdy dotąd. Mamy kontakt z osobami mieszkającymi na drugim końcu świata. A co z usługami ? Tu też mamy ogromne pole manewru. Obok obsługi konta bankowego przez smartfona możemy na przykład ... Wywoływać zdjęcia!
Jak ? Bardzo prosto !

Na rynku pojawiła się nowa darmowa aplikacja na urządzenia mobilne - PSTRYKAMY. Łatwo i szybko wywołasz zdjęcia np ze smartfona z dowolnego miejsca na ziemi, a zajmuje tyle czasu co publikacja zdjęcia na Facebooku. Aplikacja ta jest idealna dla mnie, jako matki. Już nie obawiam się, że zdjęcia z telefonu stracę bezpowrotnie. Fotografie Laury są dla mnie bardzo ważne, dzięki nim mogę powspominać jak to było, gdy Laurka dopiero co wyszła z brzuszka.

Jak to działa ?
Wystarczy pobrać Pstrykamy z GooglePlay na urządzenie z Androidem i zainstalować na swoim smartfonie. Po uruchomieniu aplikacji wyświetlą się zdjęcia z galerii telefonu. Następnie w kilku krokach możemy założyć konto, dodać adresy wysyłki i doładować środki.
Zamówione zdjęcia w formacie 10×15 będą wysłane na wskazane adresy niezwłocznie po wydrukowaniu w laboratorium fotograficznym. Pakowanie i wysyłka już wliczona w cenę. Przy kolejnym uruchomieniu zamówienie zdjęć z telefonu zajmuje nie więcej niż pół minuty.

 Ja już czekam na swoją przesyłkę :):):)

Udostępnij ten post