Monika-J

Kobieta Niezależna

Listopad? Grudzień? Nie pamiętam ... W każdym razie jeszcze w zeszłym roku odebrałam telefon od Elwiry, że jest szkolenie w Chorzowie, że prowadzi je Kamila Rowińska, że teraz super atrakcyjna cena 99zł i muszę tam być, bo będzie jeszcze kilka osób z naszej struktury. Myślę, co mi szkodzi ;) No i stało się... Wejściówki kupione i zaczęłam odliczanie... 3... 2... 1...
Wreszcie nastał ten dzień 9 marca 2014. 

Przywdziałam tunikę Atmosphere, legginsy i szpile ;)
Cała rzecz działa się w hotelu Arsenal Palace w Chorzowie. Przyznam, że wolę wnętrza nowoczesne takie jak np w Haston City Hotel we Wrocławiu, ale te książęce też zrobiły na mnie niezłe wrażenie.


Kawusia w restauracji hotelowej nawet nie taka droga, bo 5zł ;) Spodziewałam się zawrotnych cen, bo przykładowo rolada z kapuchą i kluskami to koszt rzędu 70zł ... No, ale nie o tym mowa.

Oddałyśmy kurtki, pobrałyśmy identyfikator i zeszyt ćwiczeń:


Godzina 10 i zaczęło się szaleństwo ... Nie przesadzam - było szaleństwo w czystej postaci ;) Szał ciał, deklaracja powtarzana z ręką na sercu, oklaski, płacz, śmiech, skakanie po krzesłach, krzyki, stanie na rękach ... Istny szał !!! 
Polecam każdej kobiecie takie szkolenia. To pomaga w wyjściu ze swojej strefy komfortu, a to już bardzo duży sukces.

Pewnie myślicie, że jesteśmy wariatkami, albo, że to jakaś sekta. Tak, Kamila nas uprzedzała ;))
Nic jednak z sektą to nie ma wspólnego. Być szalonym i otwartym na to co przynosi życie to bycie wariatem ? No to ok, jestem wariatką ;))

CO WYNIOSŁAM ZE SZKOLENIA? CENNA WIEDZA

1. Pieniądze są dobre !!! Na dodatek wiem już jakich innych słych przekonań mam się wyzbyć, by zacząc wreszcie osiągać spektakularne sukcesy.

2.  Wiem jak realnie w liczbach przedstawia się moja sytuacja finansowa i Kamila uświadomiła mi co powinnam w tej sytuacji zrobić. Wiem także, że tylko ja sama stoję sobie na przeszkodzie, bym była milionerką.

3. Wiem jak wybrać zawód swoich marzeń. Wiem także, że nie muszę robić tego czego nie lubię. Mogę robić to co chcę, wystarczy tylko ustawić się w odpowiedniej "kolejce". Do tej pory stałam w złych kolejkach - czas ustawić się do właściwej.

"Lis wie wiele rzeczy, ale jeż wie jedną - ważną - rzecz." 

4. Zarządzanie małymi pieniędzmi = duże pieniądze. Jeżeli nie potrafimy zarządzić dobrze np kwotą 200zł to nigdy nie będziemy mieć więcej. Kamila przedstawiła nam genialny system zarządzania domowym budżetem opracowany przez multimilionera T. Harva Ekera.

5. Co mówi Warren Buffett:
- o zarabianiu: Nigdy nie polegaj na pojedynczym dochodzie, inwestuj w siebie z zamiarem stworzenia drugiego źródła, potem trzeciego, potem czwartego.
- o wydawaniu: Jeśli kupujesz rzeczy których nie potrzebujesz, prędzej czy później będziesz musiał sprzedać rzeczy które potrzebujesz.
- o oszczędzaniu: Nie oszczędzaj tego co zostało po wszystkich wydatkach, lecz wydawaj to co zostanie po odłożeniu oszczędności.
  
6. Dowiedziałam się jakie kompetencje są potrzebne w moim zawodzie, aby osiagnąć poziom mistrzowski - u mnie jest to dążenie do tytuły Dyrektora Klubu Oriflame.
 
7. Najpierw praca, potem zabawa !!!! Dobieraj rzeczywistość tak, by mieć dużo czasu dla siebie.

8. Do drobnych pierdółek zatrudniamy kogoś, a my zajmujemy się tym co przynosi największe zyski.

9. Absolutnie KAŻDY może mieć pieniądze, jeśli tylko będzie chciał i dąży do tego --> ustawi się do odpowiedniej kolejki.

10. Ważne jest kochać samego siebie!

11. Najważniejsze są uważność i koncentracja.

12. Czas spędzany z drugą osobą mierzymy nie w godzinach, lecz w UWAŻNOŚCI. Czyli jeżeli siedzimy przed TV to tak naprawde nie jest to bycie z kimś. Bycie z kimś to rozmowa, patrzenie w oczy, zaangażowanie.

13. Znajdź swoją największą pasję i zarabiaj na niej pieniądze !!

To my, kobiety niezależne, kobiety sukcesu !!! :)


 I zdjęcie z Kamilą Rowińską


Udostępnij ten post