Monika-J

Ubranko Tobiasza do Chrztu

Od początku wiedziałam, że Tobiasz będzie wyglądał niebanalnie w tym ważnym dniu. Co się naszukałam dla niego stroju to moje. Nie chciałam ubierać go od stóp do głów na biało. Marzyłam, by jego strój był elegancki i wyróżniający się na tle innych. Oglądałam wiele gotowych zestawów, ale w każdym coś mi nie odpowiadało. Ostatecznie skończyło się na skompletowaniu odrębnych elementów z firmy Mayoral.  Nie chciałam typowego garniturka, który po jednym założeniu musiałabym zaraz sprzedawać (lub najlepiej oddać za darmo). Zależało mi, by oprócz niepowtarzalnego wzornictwa zestaw był wygodny i elementy nadawałyby się do ponownego ubrania, niekoniecznie na wielkie okazje.

|Sweterek Mayoral 118zł | Spodnie Mayoral 79zł | Buciki Mayoral 46zł | Koszula 23zł | Muszka ok 10zł | Czapeczka 23zł|

Koszula, muszka i czapeczka to inne firmy polskiej produkcji. Sweterek urzekł mnie totalnie swoim marynarskim stylem. Jest naprawdę pięknie wykonany i jeszcze długo nam posłuży. Celowo wybrałam większy rozmiar. Poszetka dodaje sweterkowi elegancji.


Spodnie swoimi szelkami także nawiązują do marynarskiego stylu. Dzięki nim nawet bez sweterka Tobiasz wyglądał szykownie. Chabrowa muszka dodała tego "czegoś".


Buty oczywiście granatowe. Niestety nie było łatwo znaleźć odpowiednich. Albo kolor się nie zgadzał, albo fason ... Ważne, by były sznurowane i dość wysokie, dzięki czemu nie spadają z nóżek. Widziałam śliczne mokasynki, ale Tobiasz od razu by je pogubił. To już na większe stópki. Teraz dodając wpis zauważyłam, że nawet sznurówki są podobne do szelek przy spodniach ;)A Wy stawiacie na tradycję i wolicie białe stroje, garniturki ? Czy jednak stawiacie na niepowtarzalność i ponowne wykorzystanie ubranek ?

Udostępnij ten post