Monika-J

Ariel i Lenor - duet doskonały.

Od jakiegoś czasu jestem w serwisie Trnd. To społeczność marketingowa, gdzie mozemy brać udział w kampaniach i otrzymywać produkty do przetestowania, jak i dzielić się nimi ze znajomymi. Następnie wypełniamy ankiety z opiniami naszymi i obdarowanych próbkami osób. Brałam już udział w kampanii Zalando i Monte z dodatkami. Tym razem miałam przyjemność testować Ariel i Lenor.

Cieszę się, że mogę brać udział w teście bo nigdy nie używałam kapsułek do prania. Zawsze byłam wierna żelowi do prania Persil.
W przesyłce od Trnd znalazłam:
- opakowanie kapsułek Ariel 3w1 15 szt., 
- płyn do płukania Lenor Gold Orchid 1200 ml,
- 20 saszetek płynu Lenor Gold Orchid 50 ml do podzielenia się ze znajomymi,
- 20 saszetek po 3 kapsułki Ariel 3w1 do podziału ;),
- 20 ulotek, listo powitalny, broszurka, książeczka z badaniem opiniiNo to co .... Czas na pranie :)
Kapsułkę umieszczamy w bębnie a następnie przykrywamy praniem. Nalewamy płyn do komory i nastawiamy pralkę.Czas mija, a ja jestem taka ciekawa efektów.

.......
.......
.......

Jest! Pranie skończone. Wyciągam wilgotne ubrania i czuję zapach unoszący się w łazience. 
Gdy rozwiesiłam wszystko to aromat płynu wszedł już do wszystkich pomieszczeń. Serio! Gotowałam pyszny gulasz a i tak czułam momentami przebijający się zapach prania ;)

PŁYN LENOR GOLD ORCHID miałam jeszcze wcześniej przed testami, bo jak tylko powąchałam go w sklepie, wiedziałam, że muszę go mieć. Uwielbiam takie słodkie zapachy. Są to orientalne nuty mimozy, gardenii i róży, które zostały złagodzone brzoskwinią, piżmem i wanilią. Cud miód! Jak perfumy :) 
Innowacyjna technologia Freshlock sprawia, że możemy długo cieszyć się zapachem na naszych ubraniach. 

KAPSUŁKI ARIEL 3W1 MOUNTAIN SPRING próbowałam pierwszy raz. Zazwyczaj wydawało mi się, że w przeliczeniu na sztuki to kapsułki wychodziły drożej. Nie liczyłam za to ile kosztuje jedno pranie żelem, któremu do tej pory byłam wierna. Może i to podobna cena? ;)
Po otwarciu opakowania kapsułek poczułam miły dla nosa zapach. Nie jest bardzo mocny, nie nachalny. To dobrze, bo za mocny mógłby kolidować z płynem, a przecież nie o to chodzi. Jednak zauważyłam, że pranie z kapsułką i tym płynem troszkę się różni zapachem od prania z żelem i płynem. Powiem Wam, że połączenie aktualnie testowane bardziej mi się podoba. Tak jakby te zapachy były dla siebie stworzone.
Dlaczego kapsułka 3w1? Bo nie tylko piorą, ale też usuwają plamy i nadają tkaninom blask.
Moja jaśniutka kurtka, która była wybrudzona podkładem jest już czyściutka, a to chyba dobry znak ;)

 Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z tego piorącego duetu, co więcej, naczytałam się bardzo dużo pozytywnych opinii od komentujących na moim Facebooku, a także na Instagramie.

Zachęcam też do rejestracji na trnd.com.pl ! Aktualnie szykuje się kampania śmietany Zott - może uda się Wam testować :)


Udostępnij ten post