Monika-J

MAMblog edycja II - blogujące mamy na Targach Rodzice i Dzieciaki11 i 12 czerwca to dni, na które czekałam przebierając nogami. Nie mogłam się doczekać spotkania 
z blogującymi mamami i ich rodzinami. Zawsze na takie spotkania jeździło się solo lub z malutkim dzieckiem. Tym razem nasi mężowie/partnerzy mogli nam towarzyszyć. Tak oto przez 2 dni zacieśnialiśmy rodzinne więzi. Jako, że nie jeździmy na wycieczki zbyt często to taki wypad był dla nas mega wydarzeniem :D

Spotkanie MAMblog miało miejsce na Targach "Rodzice i dzieciaki" w Sosnowcu. Targi odbywały się w hali Expo Silesia. Byłam tam pierwszy raz i nie żałuję, bo stoisk było pełno -nie mogłam oderwać oczu od pięknych ubranek dziecięcych, nie brakowało też wystawców w sekcji usługowej: fotografia dziecięca, organizacja imprez i tym podobnych.

 Poznajecie tego pana? Tak, to Piotr Ligenza! To właśnie on był prowadzącym :)

MAMblog Dzień 1.

Atrakcji nie brakowało. Na początku oczywiście przywitanie, mała integracja i .... przepyszny tort! Spójrzcie jaki piękny! Aż żal było go kroić. Powiem Wam w tajemnicy, że o mało co na torcie nie brakłoby tego dużego misia. Na szczęście wykazałam się nie lada refleksem i złapałam Tobiasza za rękę, gdy już miał w dłoni głowę misia... :)
Tort wykonała dla nas Słodka Kraina Czarów <3

W czasie, gdy pałaszowaliśmy torta, dzieci świetnie bawiły się w kąciku zabaw przygotowanym przez firmę Patatoy. Super, że taki kącik powstał. Dzięki temu dzieci miały zajęcie przez całe spotkanie a my mogłyśmy posłuchać do nasi prelegenci mają nam do przekazania.
W ramach atrakcji dla dorosłej części przybyłych na spotkanie odbyły się warsztaty fotograficzne.
 Daria i Adam czyli nasze kochane Koźliki odkryli przed nami tajniki fotografowania. Nie ważne czy sprzętem za kilkanaście tysięcy, czy smartfonem - możemy robić piękne zdjęcia stosując się do kilku wskazówek :)
Po warsztatach fotograficznych przyszedł czas na świetną zabawę przy dekorowaniu babeczek. Firma Chechłacz wszystko pięknie przygotowała, a my tylko mieliśmy ozdobić babeczki według swojej fantazji.
 To był mój pierwszy raz z masą cukrową. Serio! Nie wiedziałam jak mi wyjdzie moja babeczka, ale chyba nie jest tak źle? ;)

Zobaczcie jakie cuda wykonuje Chechłacz!


 Wybrudziliśmy ręce, pobawiliśmy się a na koniec jury wybrało najładniejszą babeczkę, której "właściciel" otrzymał nagrodę.

MAMblog dzień 2. 
Drugi dzień minął pod znakiem dokształcania się. Na warsztaty zabrano nas do osobnej salki konferencyjnej by można było się skupić i coś wynieść z wykładów. Tych pierwszych bałam się najbardziej, gdyż dotyczyły poczucia własnej wartości w rodzinie. Nie myliłam się - miałam czego się bać, bo dowiedziałam się o sobie kilku rzeczy, które na pewno muszę poprawić. Same warsztaty przebiegły w bardzo przyjaznej atmosferze. Poprowadziła je dla nas Kamila Kozioł, która zajmuje się zawodowo Coachingiem.
Kolejny wykład zrobiła nam SrokaO (na pewno ją znacie), a dotyczył on filtrów przeciwsłonecznych. Temat akurat na czasie, gdyż dopadła nas fala upałów i żar leje się z nieba.
 Głodne po wykładach rzuciłyśmy się na pizzę przygotowaną przez Sale&Pepe Ristorante.
W trakcie naszego spotkania odbył się konkurs na najładniejsze stoisko targowe. Wyróżnienie postanowiliśmy przyznać firmie....
Kreatywne Maluchy :)


Koźliki Amatorgraphy wykonali dla nas rodzinne zdjęcia.

  i czas do domu z torbami :)
Dziękuję wszystkim sponsorom za cudne upominki!
Mamaklub, Oillan, Toly, Tron - nocnik jednorazowy, Dermaglin, Kneipp, ToyPlanet, Beautyface,
Świat Herbat, Agi Bagi, Patatoy, MediarodzinaZa zdjęcia dziękuję także: MarcelinaBitFOTOGRAFIA oraz FotoGolik

Udostępnij ten post