Monika-J

Pomoc w nauce samodzielnego jedzenia - MAM Bowl & Plate

Dziś mam dla Was co nieco o gadżecie do nauki samodzielnego jedzenia: miseczka z talerzykiem firmy MAM BABY. Już korzystałam kilka razy z produktów MAM i byłam zadowolona. Jak było tym razem?


 Na początku drogi do samodzielnego jedzenia używamy talerzyka i miseczki razem. Łączy się je na "klik". Po prostu wkładamy naczynie do talerzyka i nie musimy się bać, że malec je rozłączy - to nie takie łatwe :)
Talerzyk posiada od spodu gumowe wykończenie dzięki czemu naczynie nie wędruje nam po całym stoliku, nic nam się nie wysypie, nie wyleje.
 W drugim etapie użytkowania już zyskujemy dwa naczynia: do miseczki może trafić zupka a na osobny talerzyk drugie danie - prawie jak nasz "dorosły" obiad :) Miseczka akurat dla Tobiego jest już dość płytka i na zupę używamy głębszej, ale talerzyk jak najbardziej spełnia się w swojej obiadowej roli.
 Czyszczenie tego gadżetu jest niezwykle proste. Środek miseczki i talerzyk jest zrobiony z takiego fajnego, gładkiego tworzywa, dzięki czemu nic się nam nie przylepia. Oczywiście możliwe jest mycie w zmywarce. Na talerzyku czy w miseczce możemy podgrzewać posiłki w mikrofalówce, a nawet je mrozić. 
Zastosowań będzie wiele. Warto wspomnieć, że akcesoria te są bardzo odporne na wszelkie trzaskanie, rzucanie i tym podobne wariacje. Tobiasz już zdążył bardzo dobrze je przetestować pod tym kątem ;)
Zestaw nadaje się dla dzieci od 6 miesiąca życia. Do wyboru są 3 kolory: niebieski, zielony i różowy.
Zakupić można TUTAJ
Już niedługo przedstawię Wam szczoteczkę do zębów MAM Training Brush oraz pojemnik na przekąski MAM Snack Box

Udostępnij ten post