Monika-J

"Rozkwitnij na wiosnę" - finał metamorfozy


 W marcu ogłosiłam na swoim fanpage konkurs, w którym do wygrania była wiosenna metamorfoza. Napłynęło wiele zgłoszeń i wybór laureatki nie był prosty. Po naradzie udało nam się wyłonić zwyciężczynię - Agnieszkę.
Aga na co dzień nosi stonowane ubrania, proste kroje bluzek, zwykłe spodnie i wygodne buty, na przykład balerinki. Postanowiłyśmy więc zaszaleć - jak metamorfoza to taka na maksa :)
Agnieszka mogła obejrzeć sobie ubrania w butiku Lena Largo i wskazać swoje typy. Ada, właścicielka butiku co rusz donosiła do przymierzalni nowe propozycje stylizacji. Oj ta kobieta zna się na rzeczy i potrafi świetnie doradzić odnośnie ubioru. Czasem jest tak, że to co na wieszaku nie zachwyciło to na nas wygląda super (albo na odwrót hihi).
Z niecierpliwością czekałyśmy na kolejne wyjścia z przymierzalni. Raz było "woooow" a raz "uuuu niee....." ;)
 O włosy Agnieszki zadbała Żaneta Lepszy-Wargacka. Fryzjerka z zamiłowania - włożyła całe swoje serce we fryzurę. Zależało jej na tym, by laureatka czuła się wyjątkowo. Postawiłyśmy na odkrycie twarzy Agnieszki poprzez zadziornego irokeza zrobionego z warkocza. Cały tył natomiast został pofalowany.
Makijaż wykonała także Ada a do niego użyła kosmetyków firmy Mary Kay. Tu główną rolę grały mocne usta i podkreślone oko. Przyznacie, że Agnieszka wygląda rewelacyjnie?
Agnieszka nie zobaczyła się w lustrze ani razu, aż do momentu ukończenia całej stylizacji. Gdy nadszedł czas spojrzenia w lustro serducha nam waliły i poczułyśmy się jak w programie Mai Sablewskiej hihihi  :) Policzyłyśmy do trzech i nasza gwiazda wreszcie zobaczyła swoje odbicie w lustrze. Byłyśmy bardzo ciekawe jej reakcji, ale ten uśmiech mówi wszystko .. :) Uwierzcie mi lub nie, ale miałam nawet łezki w oczach. Cudowne przeżycie!
 Dla Agnieszki zostały wybrane 4 stylizacje: bluzka z krótką spódniczką, malinowa sukienka dresowa, kraciasta bluzeczka i jeansy, oraz koszula i jeansy. Która stylizacja jest Waszym zdaniem najlepsza?
Nie mogło oczywiście zabraknąć porównania przed i po :) Efekt bardzo mi się podoba i cieszę się, że mogłyśmy taką przyjemność zrobić Agnieszce :)
 Jeszcze raz bardzo dziękuję całej ekipie za zaangażowanie!!!

Stylizacje i makijaż: Lena Largo Żory & Friends
Zdjęcia: Foto-Sko


Udostępnij ten post